Warning: Use of undefined constant SAFIR_CACHE_ENABLED - assumed 'SAFIR_CACHE_ENABLED' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/atakenta/domains/atakentanaokulu.net/public_html/wp-content/themes/pusula/settings.php on line 646
Anaokulu Örnek Yazı | Atakent Anaokulu
05525111434
Sosyal Medya Hesaplarımız

Anaokulu Örnek Yazı

17 Ekim 2017
2 kez görüntülendi
Anaokulu Örnek Yazı

[huge_it_portfolio id=”1″]

Halkalı Atakent Anaokulu

Anaokulu denildiğinde hepimizin aklına okul öncesi gelmektedir. Okul öncesi eğitiminden bu kadar çok söz edilip gündeme gelmesi önemini de bir o kadar artırmaktadır. Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimleri açısından oldukça önem arz eden okul öncesi eğitim ülkemizde de son zamanlarda kaliteli kurumlar sayesinde hak ettiği değeri almaktadır. Çocuklarına okul öncesi vermek isteyen ailelerin bu istekleri doğrultusunda doğru ve kaliteli kurumları arayıp bulma isteği de ortaya çıkmaktadır. Özellikle İstanbul gibi metropol kentlerinde okul öncesi eğitime duyulan ihtiyaç nüfus ile birlikte doğru orantıda ilerlemektedir. Haliyle farklı birçok kurumunda da okul öncesi eğitimde hizmet vermesine sebep oluyor. İstanbul da kaliteli kurumlar arasına adını yazdıran Atakent Anaokulu sağladıkları eğitim ile İstanbul da ikamet eden ailelerin ilk tercihleri arasında.

Alibeyköy anaokulları sağladıkları hizmet ile kedinden konuşturmayı başarıyor. Uzman ekibi, güvenli ortamı ile sadece toplumun değil gerekli kurumlarında bu konuda onayını ve takdirini alan Atakent anaokulu Anaokulları adeta adını okul öncesi eğitimde altın harfler ile yazdırmayı başarmış durumda. Hızla ilerleyen şartları ve Avrupa i standartlarda ki eğitim ile çocukların hem zihinsel hem bedensel sağlıklarını kendilerine misyon etmiş durumdalar. Alibeyköy Anaokulları uzman eğitmenler ve yardımcılar eşliğinde kaliteli ekibi sayesinde çocuklarınızı güvenle teslim edebileceğiniz kurumlar arasında. Sadece eğitimleri ile değil çocuklara sağladıkları fırsatlar ile de gündemde. Çocukların zihinsel gelişimi destekleyen oyun becerileri yanı sıra beslenmeleri, sağlıkları, bedensel gelişimleri, davranışlarını olumlu etkileme yolunda hızla ilerlemektedir.

Halkalı Atakent Anaokulu;

çocuk psikolojisine de oldukça önem vermektedir. Çocukların sağlam adımlar ile ilerleye bilmeleri, aktif ve girişken olmaları için birçok çalışma yapılmakta ve eğitimler bu doğrultuda verilmektedir. Aile psikoloji, çocuk psikoloji gibi pedagojik alanlarında da adından söz ettirmeyi başaran Alibeyköy Anaokulları bu yüzden sık tercih edilenler arasına girmeyi başarmış durumdadır. Okul öncesi eğitim çocukların hayatlarında temel taşlardan olduklarının bilincine varan ve bu bilinç ile hizmet veren Alibeyköy Anaokulları gibi kurumlar okul öncesi eğitimde Türkiye nin de adının duyurulmasına ön ayak olmuştur.