05525111434
Sosyal Medya Hesaplarımız

Atakent Anaokulu

Anasayfa » Atakent Anaokulu

BU SİTE ATAKENT VE CİVARINDA BULUNAN ANAOKULLARI İÇİN YILLIK KİRALIKTIR.

Arama motorlarında ilk sıralarda yer alan bu
site sizin olabilir.

Atakent Anaokulu Şeklinde Yapılan aramalarda 1 yıl boyunca ilk
sıralarda yer almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lütfen yandaki formu doldurunuz müşteri temsilcimiz
sizi arasın.

Site kiralama fiyatlarımız : 500,00$ / YIL

 

 

DİĞER
KİRALIK SİTELERİMİZDEN

 

Milli eğitim bakanlığının hazırladığı okulöncesi eğitim programına uygun bir biçimde çocuklarınızı eğiten Atakent Anaokulu sizin ve çocuğunuz için eşi bulunmaz bir fırsat niteliğindedir. Bu okula bir an önce kayıt yaptırmalı ve çocuğunuzu böyle güzel bir eğitimden mahrum bırakmamalısınız. Alibeyköy Anaokulu yetkin kadrosu ve sağladığı doğal ortamı sayesinde çocuğunuz için harika bir okul ortamı sağlayacaktır.

Atakent Anaokullarında

Sorumluluk Duygusu Ve Okulöncesi Eğitim

Sorumluluk duygusu bir çocukta erken yaşlarda oluşması gereken özelliklerden bir tanesidir. Bu sorumluluk duygusu bazen çok zor gelişir. Bu durumun altında yatan sebep ise bazen ebeveynlerin bu bilinci kazandırmakta başarısız olmaları ya da çocuğun bu bilinci kazanmaya tam olarak hazır olmamasıdır. Tam da bu zorlu noktada imdadınıza yetişecek olan kurum Atakent Anaokulu olacaktır. Alibeyköy Anaokulu bu süreçte sizin ve çocuğunuzun yanınızda bulunacak ve bu periyodun en doğru şekilde ilerlemesini sağlayacaktır. Eğitimciler bu süreci en iyi yönlendirecek olan kişilerdir. Çocukların sorumluluk bilinci şu alanları kapsar ; kendi kıyafetlerini giymek , yemek ihtiyaçlarını karşılamak , verilen ödevleri tamamlamak , söylenilen kurallara uymak şeklinde belirlenebilir. Anaokulu eğitimi sırasında bu sorumlulukların her biri çocuğa öğretilecektir. Çocuğunuzun durumu diğer çocuklardan farklı olsa bile bu konuya çözüm getirecek kişi yine okulun bünyesinde bulunan eğitimciler olacaktır. Atakent Anaokulu birçok farklı çocuğu bir araya getiren bir kurumdur. Çocuğunuz bu çatı altında yeni çocuklar ile tanışırken bir yandan da bu çocuklar ile nasıl geçinmesi gerektiğini öğrenir. Arkadaşlığın , sorumluluğun , belirli bir süre de olsa yalnız başına aileden ayrı bir şekilde nasıl yaşanması gerektiğini öğrenir. Örneğin , arkadaşlarına vurmaması gerektiğini , elindeki oyuncakları paylaşması gerektiğini , bazı durumlarda yiyeceklerini bile paylaşması gerektiğini öğrenecektir. Anaokulu eğitimi tüm bu olumlu özellikleri çocuğunuza kazandırırken bir yandan da sizi ve sizin için en önemli varlık olan çocuğunuzu memnun edecek bir eğitim ortamı sunacaktır. Hem hijyen hem de eğitimcileri açısından rakiplerinden açık ara önde olan Alibeyköy Anaokulu nu tercih etmediğiniz her an içn pişmanlık duyacaksınız.

Atakent Anaokulundaki eğitimlerimizde

Okul öncesi eğitimin bir çocuğa kazandırdığı en güzel şey paylaşma duygusudur. Evin içerisinde en önemli varlık olmaya alışmış bir çocuk sosyal ortama girdiğinde de bu özenli tavırlar ile karşılaşmak ister ve eğer karşılaşamazsa verdikleri tepki çok vurucu olabilir. Çocuğun hayatında olumsuz bir dönüm noktası olabilecek bu olayı engellemek için yapılacak en doğru şey çocuğunuzu anaokuluna göndermek olacaktır. Okul öncesi eğitim sayesinde çocuğunuz ortamdaki tek önemli varlığın kendisi olmadığının farkına varacaktır.

Arkadaşları ile vakit geçirirken sosyal ortamda nasıl davranılması gerektiğini öğrenecek olan çocuklar ileriki yaşantılarında daha başarılı birer birey olma yolunda bir adım daha atmış olurlar. Alçak  gönüllü olmanın ne demek olduğunu öğrenecek olan çocuklar aynı zamanda da kendi kişiliğinin oturması sayesinde kendine olan öz saygısını artıracaktır. Okul öncesi eğitimde bir marka olan Arnavutköy Anaokulu çocuklarınızın kaydolması için beklemektedir. Uzman kadrosu sayesinde sizin çocuğunuzu bir adım öteye taşıyacak olan bir kurum görevi görecektir. Çocuklar anaokulu eğitim sayesinde paylaşım duygularını geliştirecektir. Yemeklerini oyuncaklarını ve öğretmenlerini paylaşmayı öğrenecek olan çocuklar her geçen gün daha iyi bir kişiliğe doğru adım atacaktır. Atakent Anaokulu çocukların beraber yaşamayı öğrenmesini sağlayacak ve onların paylaşma duygularını artıracaktır. Bir anaokulundan bekleyeceğiniz bütün karakteristikleri karşılayacak olan Atakent anaokulu sizi ve çocuğunuzu memnun etmek için elinden gelen bütün gayretiyle çalışacaktır. Anaokulu kavramının yaygınlaşması ile kalitede görülen düşmeye bir tepki olarak ortaya çıkmış olan Atakent Anaokulu çocukların iyi bir ortamda eğitim görmesi için her türlü hizmeti ortaya koymaya hazır bir şekilde beklemektedir.

Daha öncede belirtildiği gibi paylaşma duygusu ve kişiliğin oturması gibi konularda en büyük yardımcı görevini gören okul öncesi eğitim , sizin çocuğunuzu da olumlu bir yönde etkileyecek ve ona sorun çıkarmamayı öğretirken bir bütünün parçası olmayı da öğretecektir. Okul öncesi eğitimin çocuklara kattığı olumlu yönleri düşününce , sizin çocuğunuzun da bu eğitimi hak ettiğini anlayıp daha fazla beklemeden onları anaokuluna yazdıracaksınız. Yemekten tutun oyuncaklarına kadar paylaşmayı öğrenen çocuklar toplumsal yaşama adapte olmakta hiçbir zorluk çekmeyeceklerdir.

Atakentteki Anaokulu olarak

Okul öncesi eğitimde öğretilen şeyler arasında kesme , yapıştırma , boyama , kalem tutma gibi aktivitelerin olduğu bilinmektedir. Kalem tutma gibi önemli bir becerinin çocuklara ilkokula başlamadan önce kazandırılması bu çocuğun gelişiminin sağlanması açısından büyük bir adımdır. İlkokula geçtiği zaman harfleri birkaç ay içinde öğrenmesi beklenen ocuklar bunalımlı dönemler yaşayabilmekte ve kendini kötü hissedebilmektedir.

Okul öncesi eğitim almış çocuklar ne harfleri öğrenmede ne de kalem tutmada ve okumayı sökmede hiçbir zorluk çekmemektedir. Sizin de çocuğunuz diğer çocuklardan önde olmalıysa okul öncesi eğitime verdiğiniz önem bir kat daha artmalıdır. Okul öncesi eğitimde el becerileri en üst düzeye çıkan çocuklar kendilerini ilkokulda kolay bir şekilde ispat edebilmektedirler. Okul öncesi eğitim alan çocuklar ile eğitim almayan çocuklar arasındaki farkın gözle görülür olduğu birçok ilkokul öğretmeni tarafından da tescil edilmektedir. İlk olarak paylaşma gibi bir sosyal beceriyi öğrenen çocuklar daha özgüvenli bir çocukluk geçirmekte ve kendilerini daha iyi ve kendinden emin hissetmektedirler.  Atakent Anaokulu düzgün eğitim kadrosu ve bilinçli anne babalar sayesinde her gün daha iyi bir yapıya sahip olmaya başlayacaktır. Anaokulu kavramını kafanızda netleştirecek olan Atakent Anaokulu hem hijyen açısından en yüksek standartlara sahiptir hem de doğal çevresi sayesinde çocuklara doğa ile içi içe olma şansı verebilmektedir.

O yaş grubu çocukların çevrelerinden kaptıkları hastalıkların sağlıkları üzerindeki olumsuz etkileri kalıcı bir karakter taşıyabilmektedir. Bu nedenle Atakent Anaokulunun sağladığı sağlık ile alakalı imkânlar büyük bir önem taşımaktadır. Hem hijyen açısından hem de iyi eğitim kadrosu ve güzel çevresi açısından çocuğunuz için bulunmaz bir fırsat olan Arnavutköy Anaokulu çocuğunuzun gelişimini hızlandıracak ve onların daha iyi birer yetişkin olması için gerekli tüm koşulları sağlayacaktır. Çocukların fiziksel ve psikolojik gelişimi açısından çok yararlı bir karakteristiğe sahip olan okul öncesi eğitim , sizin çocuğunuzun da hak ettiği bir imkandır. Okul öncesi eğitimin yurt genelinde yaygınlaşması sonucunda bu konudaki bilinç de gelişmektedir. Sizde okul öncesi eğitime olan inancınızı tazelemek istiyorsanız çocuğunuzu Arnavutköy Anaokuluna göndermelisiniz.

Atakent Anaokulu

Zıplama , koşma , tırmanma gibi fiziksel becerilerin edinildiği okul öncesi eğitimde çocuklar her yönden kendilerini geliştirmektedirler. Fiziksel açıdan aktif bir yapıya sahip olan çocuklar tüm enerjilerini okuldayken atar ve eve geldikleri zaman size zorluk çıkarmazlar. Fiziksel olarak aktif olmayan çocuklar ise aldıkları besinlerin neden oldukları kilolar ile uğraşmak zorunda kalmadan spora alışkın bir hale getirilirler.

Obezitenin çağın hastalığı olduğu bir dönemde fiziksel aktivitelerin bir alışkanlık olarak kazandırılması gerektiği tüm uzmanlar tarafından doğrulanmaktadır. Küçük yaşta fast food tarzı besinler ile beslenen çocuklar kolay bir şekilde kilo alabilmekte ve bu kiloları kolay kolayda verememektedirler. Okul öncesi eğitim sayesinde fiziksel olarak aktiflik kazana çocuklar obezitenin tehlikesinden uzak dururlar. Bunun yanı sıra beslenme düzenleri de daha iyi hale gelen çocuklar daha sağlıklı gıdalar almaya ve daha çok spor yapmaya başlarlar. Okul öncesi eğitim hem fiziksel sağlık hem de zihinsel gelişim açısından çocuklarınızın bir adım daha ileri geçebileceğiniz size kanıtlayacaktır. Atakent Anaokulu çocuklarınıza çok düzgün bir beslenme çizelgesi ve bunun yanı sıra bir de uyuma çizelgesi hazırlayarak onun sağlıklı bir gelişime sahip olmasını sağlayacaktır. Atakent Anaokulu uzman kadrosu ile beslenme ve sağlık açısından sizin içinizin rahat olmasını sağlayacak ve çocuğunuzun gelişimini her yönden destekleyecek bir eğitim programını size sunacaktır.

Atakent Anaokulu sizi ve çocuğunuzu iyi bir eğitim verdiğine ikna etmek için her daim ziyarete açık bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Çocuğunuz eğer sınır ve kural tanımayan bir çocuksa ve siz çocuğunuzun daha uysal ve aklı başında bir birey olarak yetişmesini istiyorsanız despot tavırları bir kenara bırakıp okul öncesi eğitimden faydalanmaya başlamalısınız. Sizin için ve çocuğunuz için en güzel adımlardan bir tanesi olacak olan okul öncesi eğitim hayatınızdan olumsuzlukları bir çırpıda uzaklaştırmaya yetecek bir kapasiteye sahiptir. Sınır ve kuralları uygun yöntemler ile çocuklara anlatmayı deneyen eğitimci kadrosuna gönülden inanabilir ve güvenebilirsiniz. Çocuğunuzu bu anaokuluna yazdırdığınız andan itibaren çocuğunuz Arnavutköy Anaokulunun sorumluluğu altındadır. Bu kuruma güvenmek için istediğiniz bir zaman gelebilir ve kurumu ziyaret edebilirsiniz.

 Ümraniye Atakente Anaokulumuz

Çocuklar bazı hastalıklardan muzdarip olmuş olarak doğabilirler bu hastalıkların daha önceden fark edilmesini sağlayacak en önemli etkenlerden bir tanesi de okul öncesi eğitimdir. Örneğin dikkat eksikliği ve öğrenme güçlüğü gibi rahatsızlıkların önceden fark edilmesi ve bu sorunlara çözüm bulunması için bir fırsat olan okul öncesi eğitim sizin çocuğunuz için de çok önemli bir süreçtir. bu gibi rahatsızlıkların kimler üzerinde ortaya çıkabileceği büyük bir muammadır.

Sizin çocuğunuz da öğrenme güçlüğü çekiyor olabilir bu durum sizi korkutmamalı öğrenme güçlüğü aşılamayacak bir problem değildir aksine üzerine gidilirse bu sorunun çözümü çok kolay bir hal alabilir. Buradaki püf noktası çocuğun ne gibi konularda eksik olduğuna çok geç olmadan karar vermek ve farkına varmaktır. Eğer fark edilmezse bu gibi sorunlar çocuklar için daha büyük problemler yaratabilirler. Dikkat eksikliği olan bir çocuk sosyal hayata entegre olmakta zorluk çeker ve bu zorluk onun özgüvenini çok olumsuz bir yönde etkileyebilir. Fakat bu eksikliğin erken bir periyoda fark edilmesi çocuk için büyük bir şanstır. Atakent Anaokulu çocukların gelişim sürecini A dan Z ye bilen eğitimciler ile doludur. Eğer çocuğunuzun gelişim düzeyinde bir bozukluk veya eksiklik varsa bu hemen fark edilir ve buna göre bir program hazırlanarak çocuğun zeka seviyesi artırılmaya sosyal ilişkileri düzenlenmeye çalışılır.

Bu değerlendirilmenin ve program hazırlamanın en iyi yapıldığı kurumlardan bir tanesi olan Atakent  Anaokulu çocuğunuz için bulunmaz bir fırsattır. Sadece olumsuz olayların değil olumlu olaylarında gözlemlendiği bir yerdir. Örneğin çocuğunuzun zeka seviyesi normal sınırların çok daha üzerinde olabilir. eğer böyle bir durum söz konusu ise Atakent  Anaokulunun bilinçli eğitimcileri bu durumu değerlendirip çocuğunuzun zeka seviyesine uygun üst düzey bir program hazırlayacaklardır. Eğer bu yüksek zeka düzeyi fark edilmez ve bu üstün yetenekl çocuğa özel bir muamele gösterilmezse çocuğun zekası gün geçtikçe körelir ve büyük bir fırsat belki de geleceğin bilim adamının zekası köreltilmiş olur. Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız mutlaka okul öncesi eğitimin önemini fark etmeli ve bilinçli bir ebeveyn olmalısınız.

Halkalı Atakent Anaokulu

Gelişim düzeyine göre anaokuluna başlama yaşı değişim gösterebilmektedir. Eğer bir çocuk fiziksel ve psikolojik açıdan yeterli bir düzeye sahipse okul öncesi eğitime normal yaş aralığından çok daha erken bir yaşta başlayabilir. Genel olarak gelişimi ileride giden çocuklar iki yaşında bile okul öncesi eğitime başlayabilirken bazı çocuklar ise okul öncesi eğitime 4 veya 5 yaşında başlayabilecek düzeye gelmektedir. Bu düzey hem anne baba ile hem de çocuğun zekâ ve fiziksel seviyesine göre değişim gösterir. Bir diğer deyişle okul öncesine hazır olunan yaş diye bir kavram yoktur bu yaş her çocuk için değişebilmektedir.

Bazı çocuklar erken gelişirler ve okul öncesi eğitime erken başlama şansı yakalayabilirler. Atakent Anaokulu bünyesinde bulunan eğitimciler sizin çocuğunuzun okul öncesi eğitime uygun olup olmadığını size söyleyebilecek ve sizi bu konuda yönlendirebilecek düzeye sahip, yetkin insanlardır. Bu gibi önemli kararları ebeveynler kendi başlarına vermemeli bir uzman desteği almaya çalışmalıdırlar. Atakent Anaokulu bu profesyonel desteği size harika bir şekilde sunacak olan bir kurumdur. Bir anne baba olarak çocuğunuzun kreşe başlaması konusunda ne kadar kendinizden emin olursanız çocuğunuz da o derece kendinden emin bir şekilde okul öncesi eğitime ilk adımını atar. Anne baba ve çocuk arasında kopmaz bir bağ vardır. Bu bağ  hem psikolojik hem de fizikseldir bu neden le okul öncesi eğitim hakkında bilgi almak için çocuğunuz ile beraber Atakent Anaokuluna geleceğiniz zaman psikolojik olarak iyi bir durumda olmaya özen göstermelisiniz. Sizin tedirgin tavırlarınız çocuğa da direk olarak yansımakta ve onları olumsuz yönde etkilemektedirler.

Evde çocuğunuzu okul öncesi eğitimin önemi konusunda telkin ederseniz ve ona anaokulunda güzel arkadaşların ve oyuncakların onu beklediğini söylerseniz çocuğunuz okula geldiğinde çok daha olumlu bir tepki verecek ve okul öncesi eğitim almaya daha hevesli bir tavır takınacaktır. Anaokulu öğretmeninin sıcak tavırları ile okula bir adım daha ısınacak olan çocuğunuz hem fiziksel hem de psikolojik açıdan çok daha iyi bir şekilde gelişmeye başlayacaktır. Bunan hiç kuşkunuz olmamalı.